تارنمای روستای سرسبز کاردیکلا

کاردیکلا روستایی در کناره جنگل و دشت در بخش بندپی غربی ، شهرستان بابل استان مازندران است.

نخبگان علمی، سیاسی و مذهبی منطقه تجلیل می شوند

آموزش و پرورش بندپی غربی در نظر دارد برای تجلیل از نخبگان علمی ، سیاسی و مذهبی منطقه همایشی را با مشارکت خیرین در منطقه برگزار نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره ، جوادی رییس آموزش و پرورش بندپی غربی در جلسه ی ستاد همایش تجلیل از نخبگان علمی ، مذهبی و سیاسی منطقه تاکید کرد: همایش مذکور باید در شان و منزلت نخبگان برگزار گردد.

وی اولین مسئله در این امر مهم را تشکیل کمیته هایی در جهت برنامه ریزی درست و دقیق، تقسیم وظایف و نظم در اجرای همایش دانست . جوادی بیان داشت: مشارکت خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار ، گام بلندی در امر کیفیت بخشی آموزش و پرورش می باشد. لازم به ذکر است این همایش در هفته اول اسفند ۹۳ برگزار می گردد.

ارسال نظر

حسین باکیده می گوید : 1393/12/07 - 13:29

جلسه کاملا شخصی
پرجاییهای اموزش وپرورش

نادعلی زاده می گوید : 1393/11/03 - 10:57

بسمه تعالی.السلام علیک یارسول الله(ص)عرض سلام وخداقوت.تقدیروتشکرازریاست محترم اداره آموزش وپرورش بندپی غربی جناب آقای جوادی پیرامون برنامه ریزی جهت همایش تجلیل ازنخبگان.انشالله که این برنامه هاموجب ارتقای بخش درهمه عرصه هابویژه ارتقاءوحدت ویکپارچگی بین اقشارمختلف وتوسعه وآبادانی منطقه گام بلندی جهت رسیدن به آرمانهاواهداف بلندنظام شکوهمندانقلاب اسلامی برداشته شود.وفقکم الله تعالی.حسین نادعلی زاده امام جمعه شهرتیتکانلوخراسان شمالی

پاسخ : تشکر از شما

کد امنیتی رفرش

مطالب مرتبط