تارنمای روستای سرسبز کاردیکلا

کاردیکلا روستایی در کناره جنگل و دشت در بخش بندپی غربی ، شهرستان بابل استان مازندران است.

امام جمعه تیتکانلو: مسوولان پیگیر مصوبات سفر استاندار به منطقه باشند

امام جمعه تیتکانلو گفت: مسوولان شهرستان، مصوبات سفر روز گذشته استاندار به این منطقه را که با هدف رفع مشکلات در بخش های مختلف صورت گرفت، پیگیری کنند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام 'حسین نادعلی زاده' در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: مشکلات عمده شهرستان در این سفر مطرح شد که امیدواریم با اندیشیدن تدابیر لازم برطرف و وعده های داده شده از سوی مسوولان محقق شود. وی به پایین آمدن قیمت جهانی نفت اشاره کرد و گفت: نفت یکی از اهرم های اصلی در اقتصاد جهانی است که وضعیت تولید و علل روانی از عوامل کاهش قیمت آن است و بی شک جنگ روانی بدخواهان از علل اصلی کاهش قیمت آن است.

وی افزود: دشمنان می خواهند به کمک برخی کشورهای مرتجع حوزه خلیج فارس از این طریق در برابر جمهوری اسلامی و دیگر کشورهای آزادیخواه بایستند. امام جمعه تیتکانلو با اشاره به 26 دی، روز فرار شاه خائن از کشور گفت: دیکتاتوری، وحشی گیری، قساوت، زندان های مخوف و وابستگی ذلت بار به قدرت های خارجی از خصوصیات رژیم پهلوی بود.

امام جمعه تیتکانلو گفت: فتنه جدیدی که صهیونیسم بین المللی کلید زده، به راه انداختن موج اسلام ستیزی و اهانت به پیامبر اسلام (ص) است که البته موضوع تازه ای نیست و ریشه در تاریخ جنگ های صلیبی اروپا دارد. وی با بیان اینکه، امواج جدید اسلام هراسی صورتی سازمان یافته دارد، گفت: رژیم صهیونیستی با مشارکت استکبار جهانی این موج را برای ضربه زدن به اسلام و مسلمانان به راه انداخته است.

خطیب جمعه تیتکانلو گفت: تداوم این اهانت ها و رضامندی سران استکبار یک طرف سکه و طرف دیگر آن گروه های تروریستی چون داعش و النصره هستند که چهره رحمانی دین اسلام را تخریب می کنند. وی با محکوم کردن اهانت به ساحت پیامبر اسلام (ص) اظهار کرد: امید اینکه مسلمانان یکپارچه و همصدا در برابر این اهانت ها به پاخیزند و اعتراض خود را به گوش کشورهای غربی که اسیر توطئه صهیونیسم جهانی شده اند، برسانند.

ارسال نظر

کد امنیتی رفرش

مطالب مرتبط