تارنمای روستای سرسبز کاردیکلا

کاردیکلا روستایی در کناره جنگل و دشت در بخش بندپی غربی ، شهرستان بابل استان مازندران است.

شرایط نصب انشعاب گاز برای روستاییان کاردیکلا

با تصمیم شورای روستا، دهیاری و تعدادی از معتمدین محل و حجت الاسلام تقوی فرد، مقرر گردید به منازلی که نسبت به عقب نشینی خیابان و کوچه ها اقدام کنند انشعاب گاز تعلق گیرد.

 

به گفته دهیار کاردیکلا، افرادی که عقب نشینی تصویب شده در کارگروه بنیاد مسکن را اجرا نکنند، اتشعاب گاز دریافت نخواهند کرد.

ارسال نظر

ناشناس می گوید : 1393/08/23 - 10:44

حق وحقوق مردم را بدهند . باشه این مزخرفه بخدااااااااااااااااااااااا

پاسخ : ناشناس محترم سلام. جملت نا مفهومه.. حق و حقوق در چه زمینه ای؟ چی مزخرفه؟ جملتو درس بنویس

کشاورز می گوید : 1393/08/22 - 8:23

سلام.با توجه به نظر دوستمون عبدالله باید بگم که یعنی در این همه محل دیگه ،نمیگم شهرهای دیگه همین بندپی خودمون کدوم روستا عقب نشینی کرده؟؟؟؟؟لطفا از عوام فریبی بپرهزید و با کلمات بازی نکنید...با تشکر

پاسخ : منظور شما از " عوام فریبی " را متوجه نشدیم.
اما این شرایط را بنیاد مسکن در نظر گرفته و بر اساس طرح هادی روستایی است.

عبدالله می گوید : 1393/08/21 - 16:59

العیاذ بالله اگر انسان خدا بود آن وقت برای توزیع نعمات خودش چه شرطی می گذاشت !؟ مردم بندپی سالیان سال در انتظار این نعمت خدادادی بودند و اکنون که این نعمت خدا دم درشان هست باید از هفت خان رستم بگذرند تا شاید روزی لذت استفاده گاز طبیعی را در منزل خویش بچشند . به قول ضرب المثل معروف که : خودم کردم که لعنت بر خودم باد.

پاسخ : سلام خدمت آقای عبداله محترم.. حقیقتش اینه که برای لوله کشی گاز یه قاعده و اصولی وجود داره، اینکه لوله چند متر زیر زمین قرار بگیره، چند متر با تیر برق فاصله داشته باشه، چند متر با جاده آسفالته فاصله داشته باشه و... . اینا چیزایی هستن که برا خودمون لازمه. اینا چیزایی هستن که برای رفع خطر لازمه. امیدوارم توجیه شده باشید. فک نکنم این ضرب و المثل صدق کنه برای این مورد.

کد امنیتی رفرش

مطالب مرتبط