تارنمای روستای سرسبز کاردیکلا

کاردیکلا روستایی در کناره جنگل و دشت در بخش بندپی غربی ، شهرستان بابل استان مازندران است.

امام جمعه تیتکانلو : صداقت مهمترین ویژگی یک خبرنگار موفق است

امام جمعه تیتکانلو گفت: صداقت در گفتار و رفتار، مهمترین ویژگی یک خبرنگار موفق است.

حجت الاسلام ˈحسین نادعلیزادهˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه با گرامی داشت 17 مرداد، سالروز شهادت خبرنگار ایرنا شهید صارمی، افزود: اطلاع رسانی به موقع و ارائه اطلاعات به مردم در همه عرصه ها مرهون زحمات این قشر جامعه است.

وی با اشاره به تحولات منطقه به فلسطین اشاره کرد و گفت: هزاران نفر در حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی که بخش زیادی از آنان را زنان و کودکان تشکیل می دادند به شهادت رسیدند اما کماکان مردم با قدرت و صلابت دست از مقاومت برنمی دارند. 

وی افزود: در عراق در عرصه امنیتی و سیاسی شاهد تحولات گسترده ای هستیم، دفاع ارتش و مردم در مقابل گروه های تروریستی و تکفیری با شکل گیری نظام سیاسی و مدیریتی منسجم می تواند موفق تر باشد.

امام جمعه تیتکانلو با اشاره به ایجاد ناامنی توسط گروه های سلفی تکفیری در لبنان افزود: با هوشیاری مردم و گروه های مقاومت و ارتش لبنان نقشه ها و توطئه های این گروه تروریستی هم انشاءالله به شکست خواهد انجامید.

رییس شورای فرهنگ عمومی بخش ˈخبوشانˈ فاروج اضافه کرد: اول شهریور سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تیتکانلو است که با حمایت مسوولان، شورای شهر، ستاد نماز جمعه باید برای قدرشناسی از حضور گسترده مردم برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد.

ارسال نظر

کرکره برقی می گوید : 1393/06/31 - 13:04

خوب بود
موفق باشید

کد امنیتی رفرش