تارنمای روستای سرسبز کاردیکلا

کاردیکلا روستایی در کناره جنگل و دشت در بخش بندپی غربی ، شهرستان بابل استان مازندران است.

امام جمعه تیتکانلو : داعش آلت دست استکبار برای ایجاد خاورمیانه جدید است

حجت الاسلام ˈحسین نادعلیزادهˈ در خطبه های نماز جمعه تیتکانلو گفت: داعش، گروهی است که به نام اسلام و علیه اسلام طبق سیاست های استکباری و کشورهای مرتجع عرب که بازیگر محوری در تحولات خاورمیانه هستند، مدیریت می شود.

وی همچنین به حادثه شش تیر سال 60 اشاره کرد و افزود: پس از پیروزی انقلاب توطئه های استکبار علیه انقلاب شدت گرفت و یکی از این توطئه ها تجهیز و تقویت منافقین و انجام عملیات های تروریستی در برابر مردم عادی یا شخصیت های انقلاب بود. 

وی افزود: یکی از این عملیات ها در ششم تیر سال 60 در مسجد ˈابوذرˈ تهران و با سوء قصد به رهبر انقلاب که آن زمان عضو شورای عالی دفاع بودند انجام شد و معظم له را مجروح کرد. 

وی گفت: لطف خداوند در حفظ جان ایشان باعث شد تا معظم له ناخدای کشتی انقلاب شوند و با تدبیر و درایت کشور را از بحران ها و توطئه های دشمنان به سلامت عبور دهند. 

وی با گرامی داشت سالروز شهادت آیت الله بهشتی و 72 یارش، افزود: شهید بهشتی شخصیتی کم نظیر در علم و تقوی بود و شهادت او و یارانش ضایعه بزرگی برای انقلاب اسلامی است. 

نادعلیزاده با اشاره به قرار گرفتن در فصل تابستان و خشکسالی، مردم را به صرفه جویی در مصرف آب فراخواند و گفت: حذف مصرف اضافی و بهینه سازی مصرف آب از قطع آن جلوگیری می کند و امکان استفاده از آن را برای همه مردم فراهم می سازد.

ارسال نظر

یوسف نازک تبار می گوید : 1393/04/11 - 20:06

با سلام..در این برهه از زمان برای مقابله با این گروه از تروریست ها باید تمام مسلمانان واقعی جهان یکدل و یکصدا زمین را از شر این گروهک تروریستی پاک سازند....

کد امنیتی رفرش

مطالب مرتبط